Wolę Niebo

Witaj, drogi człowieku! Jak dobrze, że tutaj jesteś. Może to nie przypadek? Bo mamy dla Ciebie propozycję. Tylko dotrwaj do końca tego tekstu.

Otul swoją modlitwą cały świat. Niech przez nią wyraża się twoja miłość do Boga, braci i sióstr. Proś za wszystkimi – nieszczęśliwymi, poranionymi, upokarzanymi, chorymi, zniewolonymi różnymi nałogami, tymi, którzy wpływają na losy tego świata i za tymi, którzy o nic nie proszą ani nie dziękują. Stań przed Miłością, która kocha cię tak, jakbyś był jedynym dzieckiem na świecie i proś z wiarą. On nie odmawia, kiedy z wiarą prosimy. Podziel się twoją miłością z innymi ludźmi, otocz ich swoją troską. Nie bądź umarłym, ale żyjącym pełnią życia w Panu! Podejmij walkę z marazmem, brakiem motywacji, rezygnacją. Jezus jest Życiem i daje każdemu życie poprzez modlitwę.

Tworzymy grupę modlitewną „Wolę Niebo”, dlatego codziennie odmawiamy krótką modlitwę. Oto ona:

„Przyjdź, Panie Jezu, kocham Cię, oddaję Ci całego siebie, zbawiaj mnie. Amen.”

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wypełnij formularz, możesz też zamówić pakiet członka grupy Wolę Niebo (w zakładce obok), choć nie jest on konieczny do przynależności do grupy. Wspólna modlitwa ma moc – a ta jest dla każdego, dla tego, kto wierzy i dla tego, kto ma wątpliwości. Ten akt strzelisty, jeśli jest wypowiadany z serca – może Cię zmienić. Dołącz do nas, aby codziennie choć raz wypowiedzieć te słowa indywidualnie, obojętnie o jakiej porze. To jedyne zobowiązanie, z którego oczywiście możesz zrezygnować, kiedy chcesz. Dodatkowo co miesiąc wstawiamy na stronę intencję, o którą się modlimy i zachęcamy do modlitwy, a modląc się w intencji pamiętaj o najbliższych Ci osobach, których ta intencja dotyczy. Są to intencje dotyczące bezpośrednio człowieka.

Jako członka grupy modlitewnej Wolę Niebo, czeka Cię jeszcze jedno, bardzo ważne zadanie. W chwilach pokusy i zwątpienia, zachęcamy wszystkim by radosnym okrzykiem lub resztkami sił wybierać Niebo, dlatego Wolimy Niebo! Zapisując się do grupy, poprzez wypełnienie formularza wyrażasz zgodę na otrzymywanie co miesiąc wiadomości e-mail, w której przypominamy o intencji wraz ze słowami od nas.

Pssst! Pamiętaj – dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Zamawiając pakiet grupy modlitewnej Wolę Niebo otrzymasz certyfikat członkostwa, brelok z napisem nazwy grupy, który będzie Ci przypominał o tym, że zawsze warto kierować wzrok w stronę nieba oraz list od nas.

woleniebo-zestaw2

Top