fbpx

Rekrutacja

Wstąp w nasze szeregi!

Pustynia Serc to miejsce, w którym tworzymy przestrzeń wyciszenia dla innych, by mogli lepiej poznać siebie. Nasza praca w sieci nie jest zajęciem o charakterze zarobkowym, pracujemy na chwałę Boga i czerpiemy z tego satysfakcję. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, pragniesz tego samego – dołącz do nas.

Dołączając do nas…

Stajesz się częścią super drużyny, zyskujesz nowe doświadczenie, otrzymujesz po dwóch miesiącach pakiet członka Pustyni Serc, możesz uczestniczyć w pięknym i rozwijającym się projekcie. Masz szansę zrealizować swoje dobre pragnienia i szalone pomysły. Pragniemy, by wolontariat w Pustyni Serc nie był ciężarem, ale rozwijał Cię i motywował.

Jest jeden haczyk…

Zanim wyślesz zgłoszenie, upewnij się, czy to jest miejsce dla Ciebie – zapoznaj się ze stroną Idea oraz przejrzyj to, co robimy. Ważna też jest pełnoletniość, niegasnące chęci, odpowiedzialność, systematyczność, kreatywność i bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Nie szukamy kogoś, kto nie ma czasu, bo wszyscy go mamy – codziennie 24 godziny! Chcemy, by w naszym zespole były osoby umiejące dać coś od siebie, które ubogacą Pustynię swoimi talentami.

U nas można spełnić się w roli…

specjalisty – osoby odpowiedzialnej za pomoc w mediach społecznościowych, na stronie internetowej, w bieżących projektach, nowych pomysłach, czasami ta rola wiąże się z wyjazdami na spotkania, delegacje.

autora – który tworzy publikacje na bloga Pustyni Serc. Poruszamy się w obrębie czterech kategorii: duchowość, inspiracje, rozwój, motywacja, ekologia. Nie skupiamy się na newsach, tylko na tekstach podnoszących na duchu oraz skłaniających do refleksji. Wymagane doświadczenie, lekkie pióro, przykładowy tekst (załączony w zgłoszeniu poniżej).

redaktora – kogoś, dla kogo język polski nie jest wyzwaniem. Sprawdzanie tekstów przed publikacją i uzgadnianie zmian z autorami artykułów jest zadaniem dla redaktora.

W praktyce…

Odpisujemy na każde zgłoszenie, jednak nie wszystkich przyjmujemy w swoje szeregi, zwłaszcza, gdy osób w poszczególnej roli będzie w nadmiarze. Z doświadczenia wiemy, kto chce działać naprawdę, a kto ma tylko chwilowy zapał. Jednak same chęci nie wystarczą – przyjmujemy osoby mające coś do zaoferowania, które potrafią korzystać ze swojego potencjału. Chcesz spróbować swoich sił? Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź!


Na jakie stanowisko aplikujesz?
SpecjalistaAutorRedaktor
Jesteś bystrą osobą?
TakNie
Wolisz częściej przebywać w mieście czy bliżej natury?
W mieścieNa łonie natury
Lubisz motyle?
TakNie