fbpx

Patronat i współpraca

Jesteśmy otwarci na objęcie patronatem medialnym publikacji, wydarzeń, projektów audio i audiowizulanych. W wypadku dużego zainteresowania zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane propozycje.

Zasady objęcia patronatem 

1. Każdą propozycję patronatu medialnego ze szczegółowymi informacjami prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

2. W ramach patronatu wspominamy przez określony czas o patronacie na mediach społecznościowych w relacjach, tylko w niektórych przypadkach (szerszej współpracy) w postach, zazwyczaj nie publikujemy dzieła objętego patronatem bezpośrednio na profilach portali społecznościowych. Nie publikujemy wydarzeń, które są tylko wydarzeniem na Facebooku. Istnieje także możliwość napisania artykułu na stronie, gdy będziemy uczestniczyć w promocji dzieła.

3. W niektórych przypadkach (ustalanych indywidualnie) organizujemy wydarzenie na Facebooku, zachęcające do uczestnictwa oraz publikujemy na blogu post zachęcający do dzieła objętego patronatem, a także tworzymy konkursy dla promocji książki lub innego dzieła objętego patronatem.

5. Każde pomyślne objęcie patronatem przez Pustynię Serc dzieła, zobowiązuje Zgłaszającego do umieszczenia logo Pustyni Serc na stronie internetowej oraz na wszelkich materiałach promujących wydarzenie. Logo zostanie udostępnione na dalszym etapie.

Zasady współpracy

Wszystkich chętnych do stałej współpracy z Pustynią Serc zapraszamy do indywidualnego kontaktu poprzez adres e-mail: [email protected]

Zachęcamy także do stałego promowania, korzystania z naszych materiałów z zaznaczeniem, że pochodzą od nas.

Na e-maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin roboczych.

Zapraszamy do zakładki kontakt.