fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


  3 tygodnie temu

  Paweł

  Modlę się! (27)Proszę o modlitwę w intencji zaliczenia sesji na studiach ratownictwa medycznego dla Pawła. Ratownictwa medyczne to moja pasja. Błagam o modlitwę.
  3 tygodnie temu

  Klaudia

  Modlę się! (36)Proszę o modlitwę w intencji pomyślnej sesji oraz kolejnego semestru na studiach.
  3 tygodnie temu

  Przemek

  Modlę się! (40)W intencji powrotu mojej ukochanej do mnie, aby było nam dane spróbować jeszcze raz, aby dała mi ostatnia szansę na zmianę i odbudowę związku, aby mi wybaczyła i ponownie zaufała oraz żebyśmy stworzyli związek, który wszystko przetrwa.
  3 tygodnie temu

  Marcin

  Modlę się! (37)Proszę o modlitwę o łaskę przyjęcia prawdy o sobie i poznania tej prawdy, jednocześnie o skruchę i żal za grzechy oraz za rodziców i brata o potrzebne łaski.
  3 tygodnie temu

  Paweł

  Modlę się! (33)Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu z mikrobiologii.
  3 tygodnie temu

  Katarzyna

  Modlę się! (21)Proszę o modlitwę w moich intencjach. Jedynie Pan Bóg może coś odmienić. Boże, ratuj mnie i pomóż mi.
  3 tygodnie temu

  Anna

  Modlę się! (19)Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Pan Jezus wlał w me serce nadzieję, chęć do życia, aby mi dodawał każdego ranka siły do wstania z łóżka. Panie Jezu, pomóż mi! Przywróć mi sens życia!
  3 tygodnie temu

  Klara

  Modlę się! (18)Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie, stałą pracę i przedłużenie umowy.
  1 miesiąc temu

  Malbork

  Modlę się! (32)Proszę o modlitwę za siostrę, aby jej mąż przestał się nad nią znęcać, przestał pić, aby ich ścieżki się wyprostowały i serca były pełne miłości, dobroci, zrozumienia.
  1 miesiąc temu

  Beata

  Modlę się! (34)Proszę o modlitwę za mnie, bo jestem zmęczona kłopotami. Niech dobry Bóg pokaże mi światełko w tunelu i osunie te czarne myśli, by chciało mi się żyć.