fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


  2 godziny temu

  Michał

  Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za zdrowie w rodzinie i pokój na świecie.
  11 godzin temu

  Katarzyna

  Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za Dawida i Justynę, aby otworzyli swoje serca dla Boga i zaprosili Go do swojego życia.
  13 godzin temu

  Agata

  Modlę się! (14)Proszę o modlitwę za mojego syna Macieja o dobrą pracę, siłę na każdy dzień.
  15 godzin temu

  Joanna

  Modlę się! (33)Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża, u którego wykryto nowotwór i o łaskę wiary dla mnie. Dziękuję.
  18 godzin temu

  Gosia

  Modlę się! (26)Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny.
  21 godzin temu

  ks. Mirosław

  Modlę się! (31)Proszę o modlitwę o dobre przygotowanie i przeżycie zdalnych rorat z naszymi uczniami w Wirtualnej Szkole.
  23 godziny temu

  Ania

  Modlę się! (27)Proszę o modlitwę w intencji całej mojej Rodziny. O dar wiary i zdrowia.
  23 godziny temu

  Holyweek

  Modlę się! (34)Proszę o modlitwę za wszystkie rodziny, które wezmą udział w projekcie HOLYWEEK - Rodzinny Kalendarz Adwentowy
  23 godziny temu

  Kamila

  Modlę się! (27)Kochani, z całego serca proszę was o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego. Nie mieliśmy łatwego życia, poznaliśmy się na egzorcyzmach nade mną i zakochaliśmy się w sobie, ale demony nas bardzo atakują, a ja mam myśli samobójcze.
  1 dzień temu

  Adrian

  Modlę się! (28)Odczuwam ból w klatce piersiowej i bardzo proszę o modlitwę, aby to nie było nic poważnego. Jestem jeszcze młody i nie chcę umierać. Amen