fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


3 godziny temu

Wioletta D.

Modlę się! Proszę o modlitwę za zdrowie mojej całej rodziny. Ochroń ich od złego.
5 godzin temu

Małgorzata

Modlę się! Proszę o modlitwę za wszystkich chorych zakażonych covid19, żeby zostali uzdrowieni.
2 dni temu

Przemek

Modlę się! (3)Z całego serca proszę o modlitwę w sytuacji beznadziejnej, aby Bóg wysłuchał moich modlitw i próśb, które zanoszą do Niego w moim imieniu św. Juda Tadeusz oraz św. Rita. Za każda modlitwę dziękuję.
4 dni temu

Teresa

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę o zdrowie mego nienarodzonego dziecka i o ustanie pandemii. Jezu, ufam Tobie!
5 dni temu

Henryk

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka.
5 dni temu

Joanna

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę w intencji zdrowia bliskiej mi osoby chorej na Covid_19, na co dzień zawodowo dbającej o nasze zdrowie.
5 dni temu

Beata

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za mojego syna, który popadł w ogromne długi. Jako matka pomagam mu, ale już nie daję rady. Pomóż mu Boże i ukochana Maryjo.
6 dni temu

Przemysław

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, które przechodzi kryzys, by Dobry Bóg otworzył serce moje i mojej małżonki na miłość, która nas połączyła. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
6 dni temu

Kacper

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za dzieci nienarodzone i za sędziów Trybunału Konstytucyjnego.
6 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za mojego syna Mateusza, żeby ułożyło mu się na studiach i żeby zakończyły się nasze niepowodzenia życiowe, bo wiele nas złego spotkało. Boże, odmień nasze życie.