fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


2 dni temu

Teresa

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę o zdrowie mego nienarodzonego dziecka i o ustanie pandemii. Jezu, ufam Tobie!
2 dni temu

Henryk

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka.
3 dni temu

Joanna

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji zdrowia bliskiej mi osoby chorej na Covid_19, na co dzień zawodowo dbającej o nasze zdrowie.
3 dni temu

Beata

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za mojego syna, który popadł w ogromne długi. Jako matka pomagam mu, ale już nie daję rady. Pomóż mu Boże i ukochana Maryjo.
4 dni temu

Przemysław

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, które przechodzi kryzys, by Dobry Bóg otworzył serce moje i mojej małżonki na miłość, która nas połączyła. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
4 dni temu

Kacper

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za dzieci nienarodzone i za sędziów Trybunału Konstytucyjnego.
4 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za mojego syna Mateusza, żeby ułożyło mu się na studiach i żeby zakończyły się nasze niepowodzenia życiowe, bo wiele nas złego spotkało. Boże, odmień nasze życie.
7 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji Magdy, która jest po operacji guza mózgu i teraz ma powikłania. Jest mamą dwójki dzieci. Błagam cię Matuchno, zaopiekuj się nią i uzdrów, jeśli taka jest wola Boża.
1 tydzień temu

Sławek

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki, żony mojego kolegi z pracy, która jest uzależniona od alkoholu, jest umierająca z powodu niewydolności narządów. Mają dwójkę małych dzieci. Z góry dziękuję!
1 tydzień temu

Klaudis

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę za chorą mamę.