fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


2 godziny temu

Bartłomiej

Modlę się! Proszę o modlitwę w mojej intencji Bogu wiadomej.
4 godziny temu

Bartłomiej

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji nakrycia mnie przed moimi wrogami.
2 dni temu

Sylwia

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za moją mamę, która jest w ciężkim stanie spowodowanym Covid-19. O zachowanie jej życia i powrót do zdrowia. Bóg zapłać!
2 dni temu

Karolina

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie i mojej mamy z chorób, o siłę spokoju i opatrzność Bożą dla całej rodziny.
2 dni temu

Zuzanna

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę w intencji ustania moich długo trwających bólów. Niech Bóg obdaruje mnie dobrym zdrowiem i pozwoli mi zapomnieć o lęku z tym związanym. Bóg zapłać!
3 dni temu

Ola

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę - niech Bóg uchroni mnie przed moimi lękami i złośliwym działaniem wrogów. Święta Maryjo, pomóż mi  odnaleźć spokój, szczęście w życiu.
3 dni temu

Daniela

Modlę się! (3)Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu - chłoniaka. Wierzę, że Pan Jezus uzdrawia tak samo teraz jak wtedy, gdy chodził po świecie.
3 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie, rodziny i wszystkich, których znam. Jezu, ufam Tobie!
3 dni temu

Natalia

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę w sytuacji dla mnie po ludzku beznadziejnej. Bardzo pragnę całkowicie zaufać Panu Jezusowi i Maryi, ale sama nie potrafię.. Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc poprzez swoją modlitwę.
4 dni temu

Kasia

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za zdrowie każdego członka mojej rodziny i o to, aby mąż sam proponował, żeby spotykać się z moją rodziną.