fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Dominik

Modlę się! Proszę o modlitwę o wyjście z alkoholizmu oraz nawrócenie moich wujków.
1 dzień temu

Gabriela

Modlę się! Proszę o modlitwę o uzdrowienie i pomoc w chyba najtrudniejszych momentach mojego życia.
1 dzień temu

Agnieszka

Modlę się! Proszę o modlitwę o naprawienie relacji z moją przyjaciółką, która obecnie nie chce za bardzo kontaktu ze mną.
4 dni temu

Adrian

Modlę się! Proszę o modlitwę o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O dobrą żonę, siły, rozum boży, jasność umysłu, zdrowie.
5 dni temu

Paweł

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji zdania matury, poradzenia sobie z stresem, dostania się do Państwowej Straży Pożarnej lub na studia ratownictwa medycznego i zostanie ratownikiem medycznym w zespołach P lub S.
5 dni temu

Magda

(1)Proszę o modlitwę za pomyślne zakończenie spraw zawodowych, zdanie egzaminu i o dobrego chłopaka. Bóg zapłać!
5 dni temu

Andrzej

(1)Proszę o modlitwę w intencji naszej wspólnoty o czytelne światło Ducha świętego.
6 dni temu

Karol

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji tego, aby Bóg pomagał mi w szkole.
1 tydzień temu

Lila

(1)Proszę o modlitwę w intencji światła Ducha Św. przy podjęciu pewnej decyzji, a także pomyślne zakończenie Bogu wiadomej sprawy.
2 tygodnie temu

Beata

Modlę się! Proszę o modlitwę za moich synów, aby zostawili nałóg, który ich zabija, aby znaleźli Boga i dobre żony, miłość, szczęście