fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Dominika

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa oraz odrodzenia się miłości męża wobec mnie.
1 dzień temu

Ania

(1)Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z Wojtkiem.
2 dni temu

Ania

Modlę się! Proszę o modlitwę o to, bym umiała obdarzyć mężczyznę prawdziwą, szczerą miłością i dać mu szczęście.
2 dni temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę w intencji zdania matury poradzenia sobie ze stresem na maturze, o błogosławieństwo dla Magdaleny i Zbyszka oraz Roberta i Teresy.
2 dni temu

Luśka

(1)Proszę o modlitwę za moja rodzinę: o rozwiązanie bardzo trudnej sprawy, o nawrócenie tych, którzy odwrócili się od Boga.
2 dni temu

Ola

(1)Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę, która zmaga się z depresją, aby trafiła na dobrego terapeutę, który jej pomoże, a jeśli taka jest wola Boga - o uzdrowienie.
6 dni temu

Angelika

Modlę się! Proszę o modlitwę o łaskę czystości dla Kacpra.
1 tydzień temu

Ewa

Modlę się! Proszę o modlitwę za mnie, abym znalazła właściwą pracę, o modlitwę za Grzegorza o uwolnienie z narkomanii i uzdrowienie psychiczne.
1 tydzień temu

Justyna

Modlę się! Proszę o modlitwę o uratowanie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, odrodzenie miłości małżeńskiej, nawrócenie męża Konrada, jego powrót do Kościoła, o dobrą pracę dla Justyny, o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną.
2 tygodnie temu

Julka

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji tego, co się dzieje w moim życiu. Żebym wiedziała jak rozwiązać tę sytuację i żebym mogła w końcu być szczęśliwa.