fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


5 dni temu

Ola

(1)Poproszę o modlitwę o siłę dla mnie, abym zdołała unieść ciężar ogromnych problemów, które mnie niszczą i sprawiają, że tracę chęć do życia... Proszę także o modlitwę o wiarę i powrót do domu Boga, o umiejętność zawierzenia Mu i Jego miłości. Bóg zapłać.
6 dni temu

Kasia

(1)Proszę o modlitwę o wyzdrowienie z raka trzustki z przerzutami dla mamy.
6 dni temu

Wioletta

(1)Proszę Cię Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla taty. Ty widzisz jego cierpienie i trudy, które musi ponosić. Uwolnij go od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.
6 dni temu

Adrian

(1)Proszę o modlitwę o łaską rozwiązania problemu z pracą. O dobrych ludzi, którzy mogą mi pomóc, o błogosławieństwo materialne. O dobrą żonę. O cud spłacenia długów. O uzdrowienie Czesława z raka prostaty. O pokój serca .
1 tydzień temu

Elzbieta

(1)Proszę o modlitwę za Iwonę, proszę, żeby Matka Boża otoczyła ją opieką w trudnym dla niej czasie. Proszę, żeby lekarze nie popełnili pomyłki, żeby została mamą.
1 tydzień temu

Emka

(1)Proszę o modlitwę za syna Krzysztofa który choruje przewlekle i wychowuje półtorarocznego syna. Właśnie stracił pracę i popada w depresję. Oby Bóg zesłał mu pociechę w strapieniu.
1 tydzień temu

Paweł

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od masturbacji i pornografii.
1 tydzień temu

Emka

(1)Proszę o modlitwę za syna Krzysztofa, by nie poddał się depresji z powodu choroby i utraty pracy. Boże, pozwól, by mógł spokojnie wychowywać swojego synka.
1 tydzień temu

Beata

(1)Proszę o modlitwę, bo sama nie daję rady, przytłaczają mnie kłopoty, odbierają chęć do życia, nie widzę nadziei. Proszę o pomoc, by moje życia się wyprostowało, by dobry Bóg pomógł mi.
2 tygodnie temu

Małgorzata

(1)Serdecznie proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Karoliny i Grzegorza.