fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


16 godzin temu

Paweł

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji zdania matury.
1 dzień temu

Kinga

(1)Proszę o modlitwę za moją mamę Anię, która jest w ciężkim stanie po operacji. Proszę o łaskę zdrowia dla niej oraz siłę wiary i nadziei dla mojej rodziny.
2 dni temu

Paweł

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji łask potrzebnych do nauki maturalnej i radzenia sobie z stresem na maturze, o błogosławieństwo dla Magdaleny, Teresy, Zbyszka i Roberta.
2 dni temu

Danuta

Modlę się! Proszę o modlitwę za 16-letnią Karolinkę o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
2 dni temu

Karolina

Modlę się! Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego podczas zbliżających się egzaminów.
3 dni temu

Aleksandra

Modlę się! Proszę o modlitwę, żebym dostała pracę, o którą się staram.
3 dni temu

Piotr

Modlę się! Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z wylewu krwi do mózgu. Bóg zapłać!
3 dni temu

Mama

(1)Proszę o modlitwę za Anię i Emilkę: o dobrych mężów katolików i szczęśliwe rodziny oraz o zdrowie; o światło Ducha Świętego dla Emilki podczas egzaminów na studiach.
5 dni temu

Agnieszka z Krakowa

(1)Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei, uzdrowienie złamanego serca, Boże pocieszenie, o łaskę znalezienia dobrego, wiernego, wierzącego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał.
5 dni temu

Kasia

(1)Proszę o modlitwę o łaskę głębokiej wiary dla męża.