fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


20 godzin temu

Jacek

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za mnie, żebym mógł wyjść z nerwicy lękowej i zacząć żyć na nowo, bym odnalazł sens życia.
1 dzień temu

Karolina

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za Mateusza, by odnalazł siebie, swoje szczęście i swoją drogę w życiu, by przestał bać się zmian, by znalazł chęci do życia i poukładał swoje życie na nowo w nowym miejscu.
2 dni temu

Katarzyna

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za kolegę, który się za mnie modli oraz o łaskę dla Ani.
2 dni temu

Katarzyna

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za mnie o sakrament małżeństwa i potomstwo, o pojednanie z Darkiem i jeśli jest mi pisany, to niech Bóg pokieruje. Proszę także o uzdrowienie kobiety chorej na nowotwór oraz małej Basi.
2 dni temu

Eliza

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za wolność w miłości i o przyszłego męża, który będzie miał serce zjednoczone z Bogiem.
3 dni temu

Paweł

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji zdania matury, poradzenia sobie z stresem, łask potrzebnych do nauki, dostania się na wymarzone studia i znalezienia żony.
3 dni temu

Ela

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę, abym odzyskała sens życia i nauczyła się doceniać to, co mam, abym pokonała depresję.
4 dni temu

Mateusz

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za moją zmarłą matkę Krystynę.
5 dni temu

Elżbieta

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę w intencji rodziny: o uzdrowienie relacji, nawrócenie dzieci i o życie w sakramentalnych związkach dla nich.
7 dni temu

Ania

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za przemianę mojego serca, tak jak Bóg przemienił życie Ruth.