fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


23 godziny temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę w intencji zdania matury oraz poradzenia sobie z stresem.
2 dni temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę o uzdrowienie z masturbacji.
2 dni temu

Magdalena

(1)Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z nałogu alkoholowego mojego chrzestnego.
4 dni temu

Paulina

(1)Proszę Boga o jak najszybszą możliwość pracy w domu, proszę również, aby problemy mieszkaniowe Roberta zostały rozwiązane.
4 dni temu

Paulina

(1)Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla mojego Dziadka Mariana, który jest w ciężkim stanie w szpitalu po zawale.
1 tydzień temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od pornografii i masturbacji.
1 tydzień temu

Asia

(1)Proszę o modlitwę o nawracanie mojego serca, uwolnienie od lęków związanych z przyszłością, o Boże potwierdzenie podjętej już decyzji.
1 tydzień temu

Alicja

(1)Proszę o modlitwę o dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyśka, Zuzi, ks. Kazika.
2 tygodnie temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z masturbacji.
2 tygodnie temu

Michalina

(1)Proszę o modlitwę, abym umiała kochać, abym nie lękała się o swoją przyszłość. Odczuwam ogromną samotność, lęk przed dorosłością, związkiem, to trudne doświadczenia w moim życiu, czuję, że Bóg mnie opuścił.