fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Kazia

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za chorą Olcię i Helenkę.
2 dni temu

Magdalena

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę o miłość dla mnie, abym nie była dłużej samotna. Bóg zapłać!
2 dni temu

Marta

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za Kamila i żebyśmy mieli możliwość szybkiego spotkania się.
3 dni temu

Monika

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za cud uzdrowienia z chłoniaka mojej siostry Sylwii.
3 dni temu

Bożena

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę za mnie i Andrzeja, aby wszystko między nami dobrze się ułożyło, o uzdrowienie naszej relacji.
3 dni temu

Karolina

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę o siłę dla mnie, żebym się nie poddawała w bolesnych doświadczeniach, abym z odwagą przezwyciężała swoje lęki i odnalazła siebie.
5 dni temu

Nina

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę, aby wszystko się udało miedzy mną a Jarkiem, abym została jego żoną. Bóg zapłać!
5 dni temu

Krzysztof

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę o uregulowanie sprawy kontaktów z dzieckiem, aby mama mojego syna nie była przeciwna naszym spotkaniom.
1 tydzień temu

Jacek

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę za mnie, żebym mógł wyjść z nerwicy lękowej i zacząć żyć na nowo, bym odnalazł sens życia.
1 tydzień temu

Karolina

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę za Mateusza, by odnalazł siebie, swoje szczęście i swoją drogę w życiu, by przestał bać się zmian, by znalazł chęci do życia i poukładał swoje życie na nowo w nowym miejscu.