fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Barbara

Modlę się! Proszę o modlitwę o dar wiary, spokój serca, zdrowie i pomoc Pana Boga w rozwiązaniu trudnych spraw dla syna Pawła.
2 dni temu

Lucyna

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę w intencji dobrej pracy i jutrzejszej rozmowy kwalifikacyjnej.
3 dni temu

Edyta

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego taty. Boże, miej w opiece naszą rodzinę.
3 dni temu

Poznanianka

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę o dobrego i odpowiedzialnego męża dla Ali, o opamiętanie i chęci do pracy dla Krzyśka, o zmianę podejścia Krzyśka  do rodziny, o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyśka, ks. Kazimierza.
3 dni temu

Dorota

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i Alicji, o dobra prace i poprawę sytuacji finansowej, za dusze śp. Mateusza, żebyśmy dostali rentę, żeby pilna sprawa sądowa już się odbyła oraz o dobrego męża. Bóg zapłać!
3 dni temu

Lucyna

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę o uzdrowienie lewej ręki po złamaniu.
3 dni temu

Paweł

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji łask potrzebnych do poradzenia sobie z stresem na maturze, łask potrzebnych do nauki i zdania matury, dostania się na wymarzone studia i znalezienia ukochanej kobiety.
4 dni temu

Iga

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę, by mój chłopak dał szansę naszemu związkowi, by nie musiał się już zastanawiać nad pytaniem o miłość do mnie. Bóg zapłać!
5 dni temu

Anna

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intecji kolejnego potomka
6 dni temu

Basia

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za pozytywne załatwienie wszystkich zobowiązań.