fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


3 dni temu

Gres

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę o zdrowie dla męża, dzieci i dla mnie oraz o miłość i zgodę w rodzinie oraz dobre relacje między nami .Bóg zapłać.
3 dni temu

Beata

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Kamila. Niech dobry Bóg obdarzy go łaską zdrowia psychicznego i odsunie od niego myśli samobójcze, ukazując piękno świata i życia. Proszę także o rozwiązanie jego problemów uczuciowych.
3 dni temu

mama

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji powrotu do Boga moich córek wraz z rodzinami.
7 dni temu

Marcel

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za siedmioletnią Natalkę, która doznała niespodziewanego ataku strasznej choroby. Proszę też o modlitwę za jej rodziców, aby wytrwali w tym trudnym dla nich czasie.
1 tydzień temu

Patrycja

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę, abym zwalczyła swój grzech, abym na nowo w pełni uwierzyła;  o rozwiązanie trudnych sytuacji w mojej rodzinie i radość dla Mamy i Matki Chrzestnej.
1 tydzień temu

Anna

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę za Bożenę i Ireneusza o zgodę , miłość i wzajemne zrozumienie.
1 tydzień temu

Dorota

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę za Vincenta Lamberta.
2 tygodnie temu

Magda

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę by dobry Bóg poukładał moje zrujnowane życie, wyprostował moje życie. O pomoc finansową i uwolnienie mnie od długów. Bóg zapłać
2 tygodnie temu

Magda

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie oraz pomyślne zdanie egzaminu.
2 tygodnie temu

Wiola

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę za moją mamę, ma dopiero 44 lata i myślę, że jeszcze dużo życia przed sobą. Dziś usłyszała bardzo złą diagnozę. Wszystko w rękach Boga. Bardzo dziękuję za każdą modlitwę !