fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Marta

Modlę się! Proszę o modlitwę, abym wyzdrowiała, aby wszystkie ginekologiczne sprawy się ustabilizowały. Abym mogła zajść w ciążę i donosić ją. Dwa razy poroniłam. Proszę o łaskę macierzyństwa. Jezu, tylko Ty możesz mi pomóc!
1 dzień temu

Iwona

Modlę się! Proszę o modlitwę o dobra życie i błogosławieństwo dla moich dzieci.
1 dzień temu

Bożena

Modlę się! Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnych spraw w pracy i o znalezienie dobrego męża.
2 dni temu

Paulina

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za zdrowie mojego nienarodzonego dziecka oraz szczęśliwe rozwiązanie o czasie.
4 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę, abym mogła wyjść z mojej ciężkiej sytuacji finansowej.
4 dni temu

Ewa

Modlę się! (1)Proszę o modlitwę za mojego tatę z prośbą o szybki powrót do zdrowia po wypadku na roli. O siłę i cierpliwość dla całej rodziny.
4 dni temu

Angelika

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę za moją mamę, która chciała się powiesić, o zdrowie psychiczne i siłę do walki, o szczęście w życiu oraz o radość z życia.
4 dni temu

Dorota

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki, mojej i mojej mamy - od dłuższego czasu borykamy się ze zmianami skórnymi i nadal nie wiemy co je wywołuje. Bóg zapłać!
4 dni temu

Ania

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za mojego brata Macieja, aby walczył i wyzdrowiał i aby guz na płucach okazał się niegroźny.
1 tydzień temu

Marta

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego dziecka Julii.