fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


  41 minut temu

  Ania

  Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji całej mojej Rodziny. O dar wiary i zdrowia.
  41 minut temu

  Holyweek

  Modlę się! (4)Proszę o modlitwę za wszystkie rodziny, które wezmą udział w projekcie HOLYWEEK - Rodzinny Kalendarz Adwentowy
  50 minut temu

  Kamila

  Modlę się! (4)Kochani, z całego serca proszę was o modlitwę za mnie i mojego narzeczonego. Nie mieliśmy łatwego życia, poznaliśmy się na egzorcyzmach nade mną i zakochaliśmy się w sobie, ale demony nas bardzo atakują, a ja mam myśli samobójcze.
  12 godzin temu

  Adrian

  Modlę się! (16)Odczuwam ból w klatce piersiowej i bardzo proszę o modlitwę, aby to nie było nic poważnego. Jestem jeszcze młody i nie chcę umierać. Amen
  14 godzin temu

  Asia

  Modlę się! (12)Proszę o modlitwę dziękczynną do naszego kochanego Boga za cud uzdrowienia, jaki stał się w moim życiu, cud, który sprawił, że odrodziłam się na nowo :) Chwała Tobie Panie teraz i na wieki!
  16 godzin temu

  Joanna

  Modlę się! (17)Bardzo proszę o modlitwę o cud, aby Bóg zachował mój organizm od endometriozy oraz uleczył mój cały układ rozrodczy Swoją Boską Mocą. Dziękuję Bogu za zdrowie oraz proszę Boga o pomyślność dla każdego modlącego się za mnie.
  3 dni temu

  Paweł

  Modlę się! (19)Proszę o modlitwę w intencji zdania studiów z dobrym wynikiem.
  3 dni temu

  Milena

  Modlę się! (28)Proszę o modlitwę o spokój ducha dla mnie i dla mojego ukochanego Łukasza, który jest uzależniony od narkotyków. Panie, daj nam siłę do walki z przeciwnościami losu. Pomóż nam pokonać wewnętrzny ból.
  4 dni temu

  Maria

  Modlę się! (12)Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej. Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną.
  4 dni temu

  Paweł

  Modlę się! (13)Proszę o modlitwę w intencji łask potrzebnych do zaliczenia studiów, bo nie rozumiem wszystkiego.