fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


3 dni temu

Lila

(1)Proszę o modlitwę w intencji światła Ducha Św. przy podjęciu pewnej decyzji, a także pomyślne zakończenie Bogu wiadomej sprawy.
5 dni temu

Beata

(1)Proszę o modlitwę za moich synów, aby zostawili nałóg, który ich zabija, aby znaleźli Boga i dobre żony, miłość, szczęście
1 tydzień temu

Adrian

(1)Proszę o modlitwę o wypełnienie woli bożej w moim życiu. O dobrą żonę. O uwolnienie z lenistwa, depresji, kompleksów, nerwicy, strachu, stresu, lęków.
1 tydzień temu

Magdalena

(1)Proszę o modlitwę przed ważną rozprawą sądową, aby wszystko przebiegło zgodnie z wolą Bożą i było dobre dla mojej rodziny.
1 tydzień temu

Dominik

(1)Bardzo proszę o modlitwę o naprawę relacji z moją dziewczyną.
1 tydzień temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od masturbacji i pornografii.
2 tygodnie temu

Kasia

(1)Proszę o modlitwę o wyzdrowienie mojej mamy Marysi z raka trzustki z przerzutami.
2 tygodnie temu

Katarzyna

(1)Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, o uzdrowienie naszego sakramentalnego małżeństwa w 15. rocznicę ślubu oraz o potrzebne łaski. Bóg zapłać.
2 tygodnie temu

Dominik

(1)Proszę o modlitwę w intencji zdania przez mnie egzaminu na studiach decydującego, o tym czy uzyskam absolutorium w tym roku.
2 tygodnie temu

Paulina

(1)Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby badania w poniedziałek nie wykazały czerniaka.