fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


5 dni temu

Ula

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę za moją rodzinę żebyśmy umieli się kochać i budować relacje oparte na Bogu. Żeby w naszej rodzinie wróciła chęć do życia i radość. Bóg zapłać!
1 tydzień temu

Anna

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości oraz za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobrą osobą. Bym umiała wyrażać swoją miłość.
1 tydzień temu

Marcelina

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę za mojego zmarłego ojca który za życia był daleko od Boga.
1 tydzień temu

Wiktoria

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o zdrowie i siły do walki. Za ludzi dobrej woli. O rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Bóg zapłać.
1 tydzień temu

Aleksandra

Modlę się! (11)Proszę o modlitwę za mojego męża Andrzeja, w intencji jego nawrócenia i powrotu do Kościoła.
2 tygodnie temu

Ola

Modlę się! (17)Proszę o modlitwę za Andrzeja, który choruje na raka i niedługo będzie miał poważną operację. O cud nawrócenia, spowiedzi i uzdrowienia z choroby.
2 tygodnie temu

Beata

Modlę się! (17)Proszę o modlitwę dla siostry Agnieszki aby Bóg pocieszył Jej ducha a smutek - po śmierci ojca - niech pokrzepi Jej serce w Jezusie Chrystusie!
3 tygodnie temu

Ola

Modlę się! (20)Proszę o modliwę za moją rodzine. Aby wróciła radość i chęć życia, a także o zbudowanie prawdziwej i dobrej relacji opartej na miłości i Bogu.
3 tygodnie temu

Martynka

Modlę się! (25)Proszę o modlitwę o wiarę dla mnie i dla mojej rodziny i wszystkich ludzi.
3 tygodnie temu

Anna

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę, aby Joachim wybaczył mi zło, które wyrządziłam; abym z Boża pomocą zmieniła się skutecznie; abyśmy na zawsze razem mogli trwać przed Panem Bogiem. Amen.