fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


3 godziny temu

Ola

Modlę się! Proszę w intencji ważnej relacji, chciałabym mieć możliwość częstszej rozmowy, spotkania. Tato, daj nam szansę, ale jeśli inna jest Twoja wola, to naucz mnie ją wypełniać.
4 dni temu

Paulina

(1)Proszę o modlitwę za Marcina, który stał mi się bliski, aby w nim rozrosła się wiara do Boga oraz aby dostrzegł we mnie kobietę wartościową, a nie tylko kobietę do zaspokajania swoich potrzeb. Zależy mi na jego zbawieniu.
4 dni temu

Ewa

(1)Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mateusza. Bóg zapłać!
5 dni temu

Paweł

(1)Proszę o modlitwę w intencji zdania matury, poradzenia sobie z stresem na maturze i o błogosławieństwo dla Magdaleny, Zbyszka, Roberta i Teresy, a także o powstrzymanie koronawirusa.
5 dni temu

M.Bogumila

(1)Proszę o modlitwę za męża, żeby zerwał z nałogiem oglądania pornografii, żeby wrócił do żony i kochał ją, żeby wrócił także do Kościoła. Błagam o modlitwę!
6 dni temu

Emilia

(1)Proszę o modlitwę o dobre stanowisko w firmie. Matko Boża, wysłuchaj mojej nowenny pompejańskiej. Bóg zapłacić za modlitwę!
6 dni temu

Anna

(1)Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.Panie, miej nas w opiece.
1 tydzień temu

Barbara

(1)Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Wojciecha o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
1 tydzień temu

Iwona

(1)Proszę o modlitwę za męża, aby przestał pić, kochał mnie i nasze dzieci, wprowadzając miłość w naszej rodzinie.
1 tydzień temu

Monika

(1)Proszę o modlitwę za Zbigniewa, aby jego serce przepełniło życie i radość, aby dobry Bóg i Matka Boża mieli go w swej opiece.