Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk „modlę się!” dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


4 dni temu

Lidia

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę za mojego męża, aby dobry Bóg pomógł podjąć właściwą decyzje zawodową oraz by mógł pojednać się z Bogiem i trwać w czystości serca. Dziękuje za każda modlitwę!
4 dni temu

Aga

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę abym w pełni doświadczyła pokoju w moim sercu i miłości Bożej, która nie zna lęku, oraz o dar radości dla mnie i mojej rodziny.
4 dni temu

Gosia

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę w intencji mojego bratanka Wiktora, który jest skrajnym wcześniakiem, o zdrowie dla niego i poprawny rozwój.
4 dni temu

Natalka

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę za mnie, ponieważ jestem zagubioną owieczką i ciągle gubię się poszukując drogi do Pana. Proszę o pozytywne rozwiązanie wszelkich spraw i problemów oraz o siłę do walki ze swoimi słabościami.
4 dni temu

Marta

Modlę się! (7)Od jakiegoś czasu wewnętrznie zmagam się z wieloma trudnościami i wątpliwościami. Proszę o modlitwę za mnie o spokój w chaosie i wytrwałość w wierze.
4 dni temu

Marta

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o rozpoznanie drogi, jaką mam dalej iść i o uzdrowienie relacji w rodzinie.
4 dni temu

Ewa

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki badań dla Alicjii.
4 dni temu

Jola

Modlę się! (3)Módlmy się o moją nieuleczalnie chorą mamę, aby znalazła w cierpieniu swoja drogę do Chrystusa, aby pogodziła się z wolą Boga i wiernie trwała przy nim aż do dnia, kiedy ją zawoła do siebie. Bóg zapłać!
4 dni temu

Joanna

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za dusze Babci mojego męża i 24 letniej Kasi, która umarła tragicznie, o miłosierdzie Boże dla ich dusz.
4 dni temu

Dorota

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę za moje dzieci, o łaskę ich nawrócenia i postępowania zgodnie z wolą Bożą.