fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk „modlę się!” dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


2 dni temu

Agata

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o powrót męża do domu, o miłość i zgodę w rodzinie. Bóg zapłać!
3 dni temu

Magda

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę w intencji Moniki, która ma jutro bardzo ważny i trudny egzamin. Bóg zapłać!
4 dni temu

Madzia

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu alkoholowego mojego przyjaciela, aby dostrzegł swój problem i chciał z nim walczyć, a także o rozeznanie drogi życiowej zgodnej z Bożą wolą dla niego. Bóg zapłać!
5 dni temu

Joanna

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla mnie i mojego męża oraz wszelkie potrzebne nam łaski, a także o dobry spokojny tydzień, abym wypadła dobrze w nowej pracy. Bóg zapłać!
5 dni temu

Agata

Modlę się! (8)Serdecznie proszę o modlitwę za dziewczynkę urodzoną w 6 miesiącu, jest w bardzo ciężkim stanie nie wiadomo czy przeżyje (miała wylew krwi do mózgu) oraz za jej mamę, która przeszła operację, aby wróciła do pełni sił. Bóg zapłać!
5 dni temu

Radek

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę w intencji Małgosi i mojej, abyśmy mogli być razem. Bóg zapłać!
1 tydzień temu

Paulina

Modlę się! (5)Proszę o umiejętność rozmowy pomiędzy Pauliną a Mikołajem. O zaufanie jego do mnie i spokój ducha. O to aby nie bał się powiedzieć mi tego co czuje,aby się nie zamykał w sobie, zważywszy na moje uprzednie zachowanie. Proszę o modlitwę za ciocię Elę, która jest chora na chorobę nowotworową. Proszę także o modlitwę za mnie. Popadam w czarną rozpacz, nie widzę sensu swego życia. Ufam, ale czuję że moja wiara jest wystawiana na próbę. Bóg zapłać!
1 tydzień temu

Paulina

Modlę się! (10)Bardzo proszę o modlitwę za mnie, żebym mogła zdać ciężki egzamin, który mnie niedługo czeka.
1 tydzień temu

Klaudia

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej, niech to o co proszę wypełni się za zgodą Jego woli. Bóg zapłać!
1 tydzień temu

Ewa

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę za Renatę, o siłę i potrzebne łaski w tym ciężkim dla niej czasie. Bóg zapłać.