fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


2 tygodnie temu

Kamila

Modlę się! (26)Proszę o modlitwę za mnie o łaskę przejrzenia w sprawie mojego powołania i o odwagę w podjęciu ostatecznej decyzji.
2 tygodnie temu

Weronika

Modlę się! (23)Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w podziękowaniu za wszystko, co otrzymałam i otrzymam, za każdą łaskę i błogosławieństwo.
2 tygodnie temu

Wiola

Modlę się! (22)Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się miłości małżeńskiej.
3 tygodnie temu

Natalia

Modlę się! (24)Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny.
3 tygodnie temu

Joanna

Modlę się! (20)W podziękowaniu za mojego Marka i proszę, żeby nasza miłość kwitła i żebyśmy się nie ranili, tylko nawzajem wspierali i kochali.
3 tygodnie temu

Małgosia

Modlę się! (11)Proszę o modlitwę o zdrowie, o siły, o miłość oraz o to, żebym znalazła sposób na rozwiązanie moich problemów finansowych.
3 tygodnie temu

Agnieszka

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę za mnie i mojego byłego chłopaka, którego bardzo kocham, żeby do mnie wrócił, żeby się opamiętał i zrozumiał swój błąd.
3 tygodnie temu

Izabela

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za jedną z moich dobrych koleżanek, którą poznałam w internecie. Jest w ciężkiej depresji i przez to, że poznałyśmy się w internecie i mieszkamy miliony kilometrów od siebie, boję się, że mogę nie pomóc jej wystarczająco.
3 tygodnie temu

Zuza

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę w intencji Daniela, aby powrócił na łono Kościoła i otworzył się na miłość Boga, a także za jego rodziców, aby odnaleźli miłość i pokój, jakimi Bóg obdarzył ich przed laty w sakramencie małżeństwa.
4 tygodnie temu

Marta

Modlę się! (15)Proszę o modlitwę, abym wyzdrowiała, aby wszystkie ginekologiczne sprawy się ustabilizowały. Abym mogła zajść w ciążę i donosić ją. Dwa razy poroniłam. Proszę o łaskę macierzyństwa. Jezu, tylko Ty możesz mi pomóc!