Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk „modlę się!” dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


1 dzień temu

Mariola

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę za moją chorą mamę.
5 dni temu

Adrian

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę w intencji Nikoli, która przez problemy w rodzinie oddaliła się od Boga. Aby odnalazła w swoim sercu Boga i uwierzyła w Niego na nowo. Bóg zapłać.
6 dni temu

Henryk

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę o ocalenie mojego życia z samotności, o dar spotkania miłości w sercu drugiego człowieka.
1 tydzień temu

Kasia

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę za Magdę i jej rodzinę, o to, by odpowiedzieli miłością na Bożą miłość, o to, abyśmy im pomogli, na ile będziemy w stanie.
2 tygodnie temu

Wiola

Modlę się! (6)Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę w tymczasowych ciężkich chwilach, których doświadcza.
2 tygodnie temu

Karolina

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z czerniaka taty Kasi.
2 tygodnie temu

Agata

Modlę się! (14)Proszę o modlitwę za duszę Michała, który niespodziewanie zmarł, za jego rodzinę, a szczególnie żonę i malutkiego synka. Bóg zapłać.
2 tygodnie temu

Kasia

Modlę się! (15)Proszę o modlitwę za duszę zmarłego wujka i o to, aby jego najbliżsi umieli pogodzić się ze stratą i bardziej przylgnęli do Boga.
3 tygodnie temu

Monika

Modlę się! (19)Proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, aby odnalazł w swoim sercu głos Boga i uwierzył; aby nie odrzucał Go.
3 tygodnie temu

Ola

Modlę się! (18)Proszę o modlitwę za znajomego księdza w trudnym dla niego czasie.