fbpx

Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


3 dni temu

Malosia

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Proszę również o łaskę żebym zmieniła swój charakter i stała się mniej impulsywna i porywcza.
3 dni temu

Aga

Modlę się! (4)Proszę o modlitwę za moja córkę o powrót do praktyk religijnych. O dary Ducha Świętego i wybór właściwej drogi. Proszę też o łaskę zdrowia dla rodziców oraz nawrócenie męża.
3 dni temu

Zuzia

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę o rozwiązanie moich szkolnych problemów przed którymi ponowny raz staje. Ty mi dopomóż Panie.
3 dni temu

Zuzanna

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania się z Bogiem.
3 dni temu

Patrycja

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Sandry o większe poczucie własnej wartości i pewność siebie.
3 dni temu

Jagoda

Modlę się! (3)Proszę o modlitwę o zdrowie moje i mojej całej rodziny.
1 tydzień temu

Martyna

Modlę się! (5)Proszę o modlitwę w intencji mojego byłego chłopaka, którego nadal kocham. O łaskę nawrócenia dla niego, o dar miłości dla nas.
1 tydzień temu

Natalia

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę za mojego ojca o uzdrowienie z alkoholizmu i nerwów; za siostrę o uzdrowienie z alkoholizmu i narkomani; za brata o uwolnienie od złych myśli; o trwałe zdrowie dla rodziców, zwłaszcza dla mamy a także za mojego narzeczonego i mnie, i wszystkich bliskich nam osób.
2 tygodnie temu

Iwona

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę o pokój serca.
2 tygodnie temu

Justyna

Modlę się! (6)Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela aby w końcu otworzył oczy i serce na całą zaistniałą pomiędzy nami sytuację, aby zrozumiał i wybaczył. Proszę o zgodę pomiędzy nami abyśmy odnowili kontakt i odrodzili naszą przyjaźń. Bóg zapłać!