Modlitwa

Wyślij swoją intencję, a gdy zostanie przez nas zaakceptowana, pojawi się na osi modlitewnej poniżej. Będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk „modlę się!” dostępny przy treści intencji. Ty również możesz pomodlić się w czyichś intencjach.


10 godzin temu

Lidia

Modlę się! (2)Proszę o modlitwę o zdrowie mojego męża.
2 dni temu

Ela

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę za dziecko które noszę pod moim sercem: o jego zdrowie, prawidłowy rozwój i aby przybieralo na wadze. Boże proszę pozwól nam się cieszyć z jego narodzin. Panie Jezu Ufam Tobie.
2 dni temu

Anita

Modlę się! (7)Proszę o modlitwę, bym umiała na nowo zaufać Bogu. Bym uwierzyła że On naprawdę jest. Bym znowu jak dziecko pozwoliła Mu się prowadzić. Bo tylko On może mi pomóc. A także bym znowu zaczęła się modlić . Tak ciężko zaczynać od nowa.
4 dni temu

Magda

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę w intencji Agaty: o uzdrowienie i przemianę serca, wyzwolenie z lęków, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Anny.
4 dni temu

Monika

Modlę się! (8)Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Karolinę, o łaskę uzdrowienia wewnętrznego, o światło Ducha Świętego, Jego dary i owoce, o łaskę silnej wiary, niezachwianej nadziei i gorącej miłości.
7 dni temu

Kuba

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę za każdą osobę, którą dzisiaj spotkałem, z którą rozmawiałem lub miałem z nią jakikolwiek kontakt.
1 tydzień temu

agata

Modlę się! (13)Proszę o modlitwę w intencji męża, aby powrócił do Boga i rodziny.
1 tydzień temu

Anna

Modlę się! (10)Proszę o modlitwę w intencji bliskiej mi osoby, która ma poważne problemy ciągnące się latami. Ja już nie mam sił i pomysłu, aby jej pomóc, choć wiernie przy niej trwam. Cała sytuacja odbija się na naszej córce i na mnie. Jezu, wskaż nam drogę, ufamy Tobie!
2 tygodnie temu

Krystyna

Modlę się! (14)Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Waldka oraz odrodzenia ich miłości małżeńskiej.
2 tygodnie temu

Klaudia

Modlę się! (9)Proszę o modlitwę za mnie i za bliską mi osobę, z którą jestem od dłuższego czasu w trudnej relacji. Abyśmy znaleźli w sobie chęć i odwagę do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz do wzajemnego zrozumienia i przebaczenia.