fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
4 miesiące temu

Paweł

Modlę się! (85)

Proszę o modlitwę w intencji zaliczenia sesji na studiach ratownictwa medycznego dla Pawła. Ratownictwa medyczne to moja pasja. Błagam o modlitwę.

4 miesiące temu

Marcin

Modlę się! (94)

Proszę o modlitwę o łaskę przyjęcia prawdy o sobie i poznania tej prawdy, jednocześnie o skruchę i żal za grzechy oraz za rodziców i brata o potrzebne łaski.

4 miesiące temu

Klaudia

Modlę się! (92)

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnej sesji oraz kolejnego semestru na studiach.

4 miesiące temu

Przemek

Modlę się! (86)

W intencji powrotu mojej ukochanej do mnie, aby było nam dane spróbować jeszcze raz, aby dała mi ostatnia szansę na zmianę i odbudowę związku, aby mi wybaczyła i ponownie zaufała oraz żebyśmy stworzyli związek, który wszystko przetrwa.

4 miesiące temu

Paweł

Modlę się! (92)

Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu z mikrobiologii.