fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
2 tygodnie temu

Słowo na pustyni: Łk 11, 15-26

Piątek XXVII Tygodnia Zwykłego
Ewangelia: Łk 11, 15-26
Słowo na pustyni: czujność

Jezus wyjaśnia, jak przebiegłe są złe duchy. Choć Bóg jest o wiele potężniejszy, Zły może narobić wiele szkód w duszy, która jest pozbawiona czujności.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
4 godziny temu

Kasia

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za zdrowie każdego członka mojej rodziny i o to, aby mąż sam proponował, żeby spotykać się z moją rodziną.

19 godzin temu

Justyna

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za mnie i Dawida. Pokłóciliśmy się, choć tak bardzo się lubimy. Panie, niech zapanuje między nami zgoda.

1 dzień temu

Wioletta D.

Modlę się! (3)

Proszę o modlitwę za zdrowie mojej całej rodziny. Ochroń ich od złego.

1 dzień temu

Małgorzata

Modlę się! (2)

Proszę o modlitwę za wszystkich chorych zakażonych covid19, żeby zostali uzdrowieni.

3 dni temu

Przemek

Modlę się! (5)

Z całego serca proszę o modlitwę w sytuacji beznadziejnej, aby Bóg wysłuchał moich modlitw i próśb, które zanoszą do Niego w moim imieniu św. Juda Tadeusz oraz św. Rita. Za każda modlitwę dziękuję.