fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
2 tygodnie temu

Słowo na pustyni: Łk 11, 15-26

Piątek XXVII Tygodnia Zwykłego
Ewangelia: Łk 11, 15-26
Słowo na pustyni: czujność

Jezus wyjaśnia, jak przebiegłe są złe duchy. Choć Bóg jest o wiele potężniejszy, Zły może narobić wiele szkód w duszy, która jest pozbawiona czujności.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
6 godzin temu

Henryk

Modlę się! (2)

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka.

13 godzin temu

Joanna

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia bliskiej mi osoby chorej na Covid_19, na co dzień zawodowo dbającej o nasze zdrowie.

17 godzin temu

Beata

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za mojego syna, który popadł w ogromne długi. Jako matka pomagam mu, ale już nie daję rady. Pomóż mu Boże i ukochana Maryjo.

2 dni temu

Kacper

Modlę się! (2)

Proszę o modlitwę za dzieci nienarodzone i za sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

1 dzień temu

Przemysław

Modlę się! (3)

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, które przechodzi kryzys, by Dobry Bóg otworzył serce moje i mojej małżonki na miłość, która nas połączyła. Bóg zapłać za każdą modlitwę.