fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
2 dni temu

Ola

(1)

Poproszę o modlitwę o siłę dla mnie, abym zdołała unieść ciężar ogromnych problemów, które mnie niszczą i sprawiają, że tracę chęć do życia… Proszę także o modlitwę o wiarę i powrót do domu Boga, o umiejętność zawierzenia Mu i Jego miłości. Bóg zapłać.

3 dni temu

Kasia

(1)

Proszę o modlitwę o wyzdrowienie z raka trzustki z przerzutami dla mamy.

3 dni temu

Wioletta

(1)

Proszę Cię Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla taty. Ty widzisz jego cierpienie i trudy, które musi ponosić. Uwolnij go od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.

3 dni temu

Adrian

(1)

Proszę o modlitwę o łaską rozwiązania problemu z pracą. O dobrych ludzi, którzy mogą mi pomóc, o błogosławieństwo materialne. O dobrą żonę. O cud spłacenia długów. O uzdrowienie Czesława z raka prostaty. O pokój serca .

6 dni temu

Elzbieta

(1)

Proszę o modlitwę za Iwonę, proszę, żeby Matka Boża otoczyła ją opieką w trudnym dla niej czasie. Proszę, żeby lekarze nie popełnili pomyłki, żeby została mamą.