fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
22 godziny temu

Słowo na pustyni: Mt 14, 22-33

Niedziela XIX Tygodnia Zwykłego, Rok A
Ewangelia: Mt 14, 22-33
Słowo na pustyni: odwaga

Przestraszeni siłą żywiołu, zmęczeni wiosłowaniem przez wzburzone wody jeziora, uczniowie nie rozpoznają swojego Mistrza, kroczącego po wodzie.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
6 dni temu

Ola

(1)

Poproszę o modlitwę o siłę dla mnie, abym zdołała unieść ciężar ogromnych problemów, które mnie niszczą i sprawiają, że tracę chęć do życia… Proszę także o modlitwę o wiarę i powrót do domu Boga, o umiejętność zawierzenia Mu i Jego miłości. Bóg zapłać.

6 dni temu

Kasia

(1)

Proszę o modlitwę o wyzdrowienie z raka trzustki z przerzutami dla mamy.

7 dni temu

Wioletta

(1)

Proszę Cię Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla taty. Ty widzisz jego cierpienie i trudy, które musi ponosić. Uwolnij go od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.

7 dni temu

Adrian

(1)

Proszę o modlitwę o łaską rozwiązania problemu z pracą. O dobrych ludzi, którzy mogą mi pomóc, o błogosławieństwo materialne. O dobrą żonę. O cud spłacenia długów. O uzdrowienie Czesława z raka prostaty. O pokój serca .

1 tydzień temu

Elzbieta

(1)

Proszę o modlitwę za Iwonę, proszę, żeby Matka Boża otoczyła ją opieką w trudnym dla niej czasie. Proszę, żeby lekarze nie popełnili pomyłki, żeby została mamą.