fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
12 godzin temu

Słowo na pustyni: Łk 9, 7-9

Czwartek XXV Tygodnia Zwykłego
Ewangelia: Łk 9, 7-9
Słowo na pustyni: sumienie

Herod żyje w ciągłym niepokoju, wywołanym przez swoje nieuporządkowane życie. Nie udało mu się uciszyć swojego sumienia, mimo że zabił Jana, który go wzywał do nawrócenia.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
3 dni temu

Lila

(1)

Proszę o modlitwę w intencji światła Ducha Św. przy podjęciu pewnej decyzji, a także pomyślne zakończenie Bogu wiadomej sprawy.

5 dni temu

Beata

(1)

Proszę o modlitwę za moich synów, aby zostawili nałóg, który ich zabija, aby znaleźli Boga i dobre żony, miłość, szczęście

1 tydzień temu

Adrian

(1)

Proszę o modlitwę o wypełnienie woli bożej w moim życiu. O dobrą żonę. O uwolnienie z lenistwa, depresji, kompleksów, nerwicy, strachu, stresu, lęków.

1 tydzień temu

Magdalena

(1)

Proszę o modlitwę przed ważną rozprawą sądową, aby wszystko przebiegło zgodnie z wolą Bożą i było dobre dla mojej rodziny.

1 tydzień temu

Dominik

(1)

Bardzo proszę o modlitwę o naprawę relacji z moją dziewczyną.