fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
2 dni temu

O miłości bez lęku

Czy sprzątaliście kiedykolwiek w ciemności? Brzmi niedorzecznie, prawda? Ale wyobraźcie sobie teraz pokój, w którym nie ma zapalonego światła, na domiar złego, jest noc, więc odsłonięcie zasłon czy żaluzji też na nic się nie zda. A wy postanawiacie akurat w tym momencie posprzątać ów pokój.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
1 dzień temu

Kinga

(1)

Proszę o modlitwę za moją mamę Anię, która jest w ciężkim stanie po operacji. Proszę o łaskę zdrowia dla niej oraz siłę wiary i nadziei dla mojej rodziny.

2 dni temu

Paweł

Modlę się!

Proszę o modlitwę w intencji łask potrzebnych do nauki maturalnej i radzenia sobie z stresem na maturze, o błogosławieństwo dla Magdaleny, Teresy, Zbyszka i Roberta.

2 dni temu

Danuta

Modlę się!

Proszę o modlitwę za 16-letnią Karolinkę o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

16 godzin temu

Paweł

Modlę się!

Proszę o modlitwę w intencji zdania matury.

2 dni temu

Karolina

Modlę się!

Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego podczas zbliżających się egzaminów.