fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
6 dni temu

Prawda o tobie

Nieustannie zaskakuje mnie fakt, jak bardzo opinia innych ludzi wywiera ogromny wpływ na moje myślenie, odczucia i zachowanie. Perspektywa postrzegania świata zmienia się wraz z otoczeniem, w którym przebywam.

Przykładowo kiedy przebywam z osobami, które mnie ranią, wykazują brak szacunku na stopie prywatnej bądź zawodowej, jest to wyzwanie, by wytrwać w spokoju serca, nie odwzajemniając się “uprzejmościami” kierowanymi w moją stronę.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
4 godziny temu

Agnieszka z Krakowa

Modlę się!

Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei, uzdrowienie złamanego serca, Boże pocieszenie, o łaskę znalezienia dobrego, wiernego, wierzącego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał.

9 godzin temu

Kasia

Modlę się!

Proszę o modlitwę o łaskę głębokiej wiary dla męża.

21 godzin temu

Kasia

(1)

Proszę o modlitwę o moje nawrócenie.

1 dzień temu

Kinga

Modlę się!

Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Anny, która po wczorajszej operacji serca doznała niedowładu prawej strony ciała. Proszę o cud uzdrowienia 🙏
Bóg zapłać!

1 dzień temu

Kasia

(1)

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia oraz o czystość serca i umysłu dla osoby Panu Bogu wiadomej.