fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
4 tygodnie temu

O miłości bez lęku

Czy sprzątaliście kiedykolwiek w ciemności? Brzmi niedorzecznie, prawda? Ale wyobraźcie sobie teraz pokój, w którym nie ma zapalonego światła, na domiar złego, jest noc, więc odsłonięcie zasłon czy żaluzji też na nic się nie zda. A wy postanawiacie akurat w tym momencie posprzątać ów pokój.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
3 dni temu

Ewa

(1)

Proszę o modlitwę za mnie, abym znalazła właściwą pracę, o modlitwę za Grzegorza o uwolnienie z narkomanii i uzdrowienie psychiczne.

3 dni temu

Justyna

Modlę się!

Proszę o modlitwę o uratowanie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, odrodzenie miłości małżeńskiej, nawrócenie męża Konrada, jego powrót do Kościoła, o dobrą pracę dla Justyny, o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną.

5 dni temu

Julka

(1)

Proszę o modlitwę w intencji tego, co się dzieje w moim życiu. Żebym wiedziała jak rozwiązać tę sytuację i żebym mogła w końcu być szczęśliwa.

6 dni temu

Kamila

(1)

Proszę o modlitwę za moją relację z Adamem, abyśmy mogli być znowu razem.

6 dni temu

Paweł

Modlę się!

Proszę o modlitwę w intencji zdania matury, poradzenia sobie z stresem na maturze i łask potrzebnych w nauce.