fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
3 dni temu

O drzewie, wichurze i trzcinie

Kilka dni temu miałam okazję spotkać się z przyjaciółmi. Nie byłoby to żadne niezwykłe wydarzenie, wszak wszyscy mieszkamy w odległości piętnastominutowego spaceru od siebie i siłą rzeczy widujemy się często. Ba! Mamy nawet swoją kawiarnię, a w niej swoją kanapę i możemy czuć się niczym bohaterowie serialu „Przyjaciele”, rozmawiając przy kubkach z gorącą americano o naszych dramatach i radościach.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
2 tygodnie temu

Kamila

Modlę się! (26)

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę przejrzenia w sprawie mojego powołania i o odwagę w podjęciu ostatecznej decyzji.

2 tygodnie temu

Weronika

Modlę się! (23)

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w podziękowaniu za wszystko, co otrzymałam i otrzymam, za każdą łaskę i błogosławieństwo.

2 tygodnie temu

Wiola

Modlę się! (22)

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się miłości małżeńskiej.

3 tygodnie temu

Natalia

Modlę się! (24)

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny.

3 tygodnie temu

Joanna

Modlę się! (20)

W podziękowaniu za mojego Marka i proszę, żeby nasza miłość kwitła i żebyśmy się nie ranili, tylko nawzajem wspierali i kochali.