fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
4 dni temu

Od nowa – 365 duchowych inspiracji na każdy dzień

Zbliża się Nowy Rok i większość z nas zapewne podejmie jakieś wyzwania noworoczne. To czas, kiedy lubimy robić coś od nowa. Choć przybywa głosów, że każdy dzień jest dobry, aby coś w sobie lub w swoim życiu zmienić, nowy początek jakim jest Nowy Rok, wciąż traktujemy jako etap przełomowy.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
5 godzin temu

Basia

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za Pawła.
Panie Boże, nasz Ojcze, spraw, aby Paweł zrozumiał, że ma Ojca w niebie, który go kocha bezgranicznie i chce jego dobra. Aby odnalazł swoje powołanie i wypełnił je, zgodnie z Twoją wolą. Amen

7 godzin temu

Anna

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za mojego męża. Niech jego serce napełni się miłością do mnie. Niech złe demony odejdą od niego. Niech powróci do domu.

9 godzin temu

Magdalena

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania problemów, łaski jasności umysłu i pokoju ducha w nadchodzącym trudnym dla mnie tygodniu.

2 dni temu

Aga

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę za mojego brata, który został sam z trójką dzieci i jest pełen złości i żalu, aby uwierzył w Boga.

4 dni temu

Kazia

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę za chorą Olcię i Helenkę.