fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
12 godzin temu

Łaska po brzegi

Nie lubimy kiedy ktoś nam coś narzuca, gdy nie możemy iść swoją drogą i realizować tylko własnych pomysłów. Głęboko w naszym sercu jest pragnienie bycia najlepszym, niepowtarzalnym i nieomylnym. Nie lubimy, gdy ktoś zwraca nam uwagę, gdy musimy przyznać się do błędu i uznać, że wcale nie mieliśmy racji.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
5 dni temu

Marta

Modlę się! (7)

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego dziecka Julii.

6 dni temu

Szymon

Modlę się! (7)

Proszę o modlitwę o moje zdrowie, czuję, ze zrobiłem już wszystko, co bylem w stanie, a czuję, że Bóg mnie nie słyszy; proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej duszy i mojego ciała.

7 dni temu

Amelia

Modlę się! (9)

Proszę o modlitwę za moją cierpiąca na silną depresję i nerwicę mamę i za mojego tatę, aby zrozumiał chorobę mamy i ją wspierał.

7 dni temu

Ewa

Modlę się! (11)

Proszę o modlitwę za miłość i zgodę w moim domu i w całej mojej rodzinie.

7 dni temu

Magda

Modlę się! (10)

Panie Boże proszę Cię o łaskę i zdrowie dla mojej rodziny.

Sklep

Przejdź do sklepu

Angelus

Angelus to towarzyska gra karciana, która przypomni każdemu, że mamy niebiańskich pomocników. Angelus to z łacińskiego anioł, stąd tytuł. Gracze będą mieli okazję wczuć się w rolę Aniołów, pomagając Postaci w różnych sytuacjach życiowych, na każdym etapie rozwoju człowieka – od dzieciństwa, aż do starości. Zobaczą, że czasami ta pomoc nie jest taka łatwa, jakby się to wydawało.

Przejdź do gry

Kubki

Lubisz kawę lub herbatę? Wyjątkowe, niepowtarzalne kubki z przesłaniem specjalnie dla Ciebie lub na prezent. Ich prostota i minimalizm idealnie będą pasowały do każdego stylu.

Obejrzyj wzory

Listy od Boga

Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga. Są to skomentowane słowa z Pisma Świętego, ułożone w formie listu do kobiety, mężczyzny, zasmuconych i młodych.

Przejdź do listów w sklepie

Arka

Wypłyń na szerokie wody – Noe potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż Noemu w jego poszukiwaniach, rozbudowuj Arkę i gromadź zwierzęta. Czas jest krótki – Potop coraz bliżej! „Arka” to gra dla 2-4 graczy, oferująca wyjątkowe emocje i wyzwania. Zadaniem gracza jest odnajdywanie par zwierząt. Aby zgromadzić ich jak najwięcej musi jednak dbać o ciągłą rozbudowę Arki!

Przejdź do gry