fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
21 godzin temu

Maryja jest prawdziwą świątynią Boga

Na pewno znacie tę historię: dwójka małżonków w bardzo podeszłym wieku modli się do Boga o potomstwo. Nie mogą mieć dzieci, co w tamtejszej kulturze było postrzegane jako kara od Boga. Oni jednak nie ustają w modlitwie, żona obiecuje Bogu, że jeśli urodzi dziecko, odda je na służbę do świątyni.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
1 dzień temu

Barbara

Modlę się!

Proszę o modlitwę o dar wiary, spokój serca, zdrowie i pomoc Pana Boga w rozwiązaniu trudnych spraw dla syna Pawła.

2 dni temu

Lucyna

Modlę się! (5)

Proszę o modlitwę w intencji dobrej pracy i jutrzejszej rozmowy kwalifikacyjnej.

3 dni temu

Edyta

Modlę się! (4)

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego taty. Boże, miej w opiece naszą rodzinę.

3 dni temu

Poznanianka

Modlę się! (4)

Proszę o modlitwę o dobrego i odpowiedzialnego męża dla Ali, o opamiętanie i chęci do pracy dla Krzyśka, o zmianę podejścia Krzyśka  do rodziny, o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyśka, ks. Kazimierza.

3 dni temu

Dorota

Modlę się! (2)

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i Alicji, o dobra prace i poprawę sytuacji finansowej, za dusze śp. Mateusza, żebyśmy dostali rentę, żeby pilna sprawa sądowa już się odbyła oraz o dobrego męża. Bóg zapłać!