fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
5 dni temu

Dziękuję, reszty nie trzeba!

O nieposiadaniu nie mówi się głośno. Niewątpliwie nie jest to temat wchodzący w kanon problematyki kreującej sposoby na zdobywanie współczesnego świata i pokonywanie kolejnych szczebli drabiny kariery zawodowej. W rzeczywistości gospodarki nastawionej na zysk i otoczenia zmierzającego w szalonym pędzie ku profitom finansowym, nie ma czasu na refleksje nad wykonywaną transakcją lub przepływem środków na koncie bankowym.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
3 dni temu

mama

Modlę się! (3)

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do Boga moich córek wraz z rodzinami.

3 dni temu

Beata

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Kamila. Niech dobry Bóg obdarzy go łaską zdrowia psychicznego i odsunie od niego myśli samobójcze, ukazując piękno świata i życia.
Proszę także o rozwiązanie jego problemów uczuciowych.

3 dni temu

Gres

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę o zdrowie dla męża, dzieci i dla mnie oraz o miłość i zgodę w rodzinie oraz dobre relacje między nami .Bóg zapłać.

7 dni temu

Marcel

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę za siedmioletnią Natalkę, która doznała niespodziewanego ataku strasznej choroby. Proszę też o modlitwę za jej rodziców, aby wytrwali w tym trudnym dla nich czasie.

1 tydzień temu

Patrycja

Modlę się! (7)

Proszę o modlitwę, abym zwalczyła swój grzech, abym na nowo w pełni uwierzyła;  o rozwiązanie trudnych sytuacji w mojej rodzinie i radość dla Mamy i Matki Chrzestnej.

Sklep

Przejdź do sklepu

Angelus

Angelus to towarzyska gra karciana, która przypomni każdemu, że mamy niebiańskich pomocników. Angelus to z łacińskiego anioł, stąd tytuł. Gracze będą mieli okazję wczuć się w rolę Aniołów, pomagając Postaci w różnych sytuacjach życiowych, na każdym etapie rozwoju człowieka – od dzieciństwa, aż do starości. Zobaczą, że czasami ta pomoc nie jest taka łatwa, jakby się to wydawało.

Przejdź do gry

Kubki

Lubisz kawę lub herbatę? Wyjątkowe, niepowtarzalne kubki z przesłaniem specjalnie dla Ciebie lub na prezent. Ich prostota i minimalizm idealnie będą pasowały do każdego stylu.

Obejrzyj wzory

Listy od Boga

Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga. Są to skomentowane słowa z Pisma Świętego, ułożone w formie listu do kobiety, mężczyzny, zasmuconych i młodych.

Przejdź do listów w sklepie

Arka

Wypłyń na szerokie wody – Noe potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż Noemu w jego poszukiwaniach, rozbudowuj Arkę i gromadź zwierzęta. Czas jest krótki – Potop coraz bliżej! „Arka” to gra dla 2-4 graczy, oferująca wyjątkowe emocje i wyzwania. Zadaniem gracza jest odnajdywanie par zwierząt. Aby zgromadzić ich jak najwięcej musi jednak dbać o ciągłą rozbudowę Arki!

Przejdź do gry