fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
4 dni temu

Modlitwa – fundament czy odskocznia?

Jakże często nam katolikom wydaje się, że musimy zasłużyć, by nas Bóg kochał. Prześcigamy się sami ze sobą w odmawianiu modlitw, byleby tylko poczuć, że spełniliśmy obowiązek, a sercem daleko jesteśmy od prawdziwej relacji z Bogiem, żywej takiej jak z każdym naszym przyjacielem.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
1 dzień temu

Marta

Modlę się!

Proszę o modlitwę, abym wyzdrowiała, aby wszystkie ginekologiczne sprawy się ustabilizowały. Abym mogła zajść w ciążę i donosić ją. Dwa razy poroniłam. Proszę o łaskę macierzyństwa. Jezu, tylko Ty możesz mi pomóc!

1 dzień temu

Iwona

Modlę się!

Proszę o modlitwę o dobra życie i błogosławieństwo dla moich dzieci.

1 dzień temu

Bożena

Modlę się!

Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnych spraw w pracy i o znalezienie dobrego męża.

2 dni temu

Paulina

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego nienarodzonego dziecka oraz szczęśliwe rozwiązanie o czasie.

4 dni temu

Agnieszka

Modlę się! (3)

Proszę o modlitwę, abym mogła wyjść z mojej ciężkiej sytuacji finansowej.

Sklep

Przejdź do sklepu

Angelus

Angelus to towarzyska gra karciana, która przypomni każdemu, że mamy niebiańskich pomocników. Angelus to z łacińskiego anioł, stąd tytuł. Gracze będą mieli okazję wczuć się w rolę Aniołów, pomagając Postaci w różnych sytuacjach życiowych, na każdym etapie rozwoju człowieka – od dzieciństwa, aż do starości. Zobaczą, że czasami ta pomoc nie jest taka łatwa, jakby się to wydawało.

Przejdź do gry

Kubki

Lubisz kawę lub herbatę? Wyjątkowe, niepowtarzalne kubki z przesłaniem specjalnie dla Ciebie lub na prezent. Ich prostota i minimalizm idealnie będą pasowały do każdego stylu.

Obejrzyj wzory

Listy od Boga

Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga. Są to skomentowane słowa z Pisma Świętego, ułożone w formie listu do kobiety, mężczyzny, zasmuconych i młodych.

Przejdź do listów w sklepie

Arka

Wypłyń na szerokie wody – Noe potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż Noemu w jego poszukiwaniach, rozbudowuj Arkę i gromadź zwierzęta. Czas jest krótki – Potop coraz bliżej! „Arka” to gra dla 2-4 graczy, oferująca wyjątkowe emocje i wyzwania. Zadaniem gracza jest odnajdywanie par zwierząt. Aby zgromadzić ich jak najwięcej musi jednak dbać o ciągłą rozbudowę Arki!

Przejdź do gry