fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
2 miesiące temu

O miłości bez lęku

Czy sprzątaliście kiedykolwiek w ciemności? Brzmi niedorzecznie, prawda? Ale wyobraźcie sobie teraz pokój, w którym nie ma zapalonego światła, na domiar złego, jest noc, więc odsłonięcie zasłon czy żaluzji też na nic się nie zda. A wy postanawiacie akurat w tym momencie posprzątać ów pokój.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
2 godziny temu

Ola

Modlę się!

Proszę w intencji ważnej relacji, chciałabym mieć możliwość częstszej rozmowy, spotkania. Tato, daj nam szansę, ale jeśli inna jest Twoja wola, to naucz mnie ją wypełniać.

4 dni temu

Paulina

(1)

Proszę o modlitwę za Marcina, który stał mi się bliski, aby w nim rozrosła się wiara do Boga oraz aby dostrzegł we mnie kobietę wartościową, a nie tylko kobietę do zaspokajania swoich potrzeb. Zależy mi na jego zbawieniu.

4 dni temu

Ewa

(1)

Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mateusza. Bóg zapłać!

5 dni temu

Paweł

(1)

Proszę o modlitwę w intencji zdania matury, poradzenia sobie z stresem na maturze i o błogosławieństwo dla Magdaleny, Zbyszka, Roberta i Teresy, a także o powstrzymanie koronawirusa.

6 dni temu

Emilia

(1)

Proszę o modlitwę o dobre stanowisko w firmie. Matko Boża, wysłuchaj mojej nowenny pompejańskiej.
Bóg zapłacić za modlitwę!