fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga
2 dni temu

Zbawienie ufających Tobie

Są takie momenty w życiu każdego z nas, kiedy dochodzimy do ściany, do szklanego sufitu, którego sami nie jesteśmy w stanie pokonać. Takie ograniczenia mogą nas spotkać na każdym etapie naszego życia i dotknąć różnych jego sfer – pracy, rodziny, zdrowia, relacji z przyjaciółmi czy naszego życia duchowego.

Czytaj dalej

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
3 godziny temu

Karol

Modlę się!

Proszę o modlitwę za mnie o czystość myśli i ciała. Bóg zapłać!

6 dni temu

Milena

Modlę się! (8)

Proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka. Modlę się o zdrowie dla niego. Jest duże prawdopodobieństwo, ze urodzi się chore. Już jedną ciążę poroniłam. Jestem załamana. Bardzo proszę o wsparcie.

1 tydzień temu

Dorota

Modlę się! (8)

Proszę o modlitwę o uzdrowienie z chorób skórnych mnie, moją córeczkę i mamę. Nie mam już sił.

1 tydzień temu

Ela

Modlę się! (4)

Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mojej córki i wypełnienie woli Bożej w małżeństwie, Bóg zapłać!

2 tygodnie temu

Ela

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego taty po wylewie. Bóg zapłać.

Sklep

Przejdź do sklepu

Angelus

Angelus to towarzyska gra karciana, która przypomni każdemu, że mamy niebiańskich pomocników. Angelus to z łacińskiego anioł, stąd tytuł. Gracze będą mieli okazję wczuć się w rolę Aniołów, pomagając Postaci w różnych sytuacjach życiowych, na każdym etapie rozwoju człowieka – od dzieciństwa, aż do starości. Zobaczą, że czasami ta pomoc nie jest taka łatwa, jakby się to wydawało.

Przejdź do gry

Kubki

Lubisz kawę lub herbatę? Wyjątkowe, niepowtarzalne kubki z przesłaniem specjalnie dla Ciebie lub na prezent. Ich prostota i minimalizm idealnie będą pasowały do każdego stylu.

Obejrzyj wzory

Listy od Boga

Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga. Są to skomentowane słowa z Pisma Świętego, ułożone w formie listu do kobiety, mężczyzny, zasmuconych i młodych.

Przejdź do listów w sklepie

Arka

Wypłyń na szerokie wody – Noe potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż Noemu w jego poszukiwaniach, rozbudowuj Arkę i gromadź zwierzęta. Czas jest krótki – Potop coraz bliżej! „Arka” to gra dla 2-4 graczy, oferująca wyjątkowe emocje i wyzwania. Zadaniem gracza jest odnajdywanie par zwierząt. Aby zgromadzić ich jak najwięcej musi jednak dbać o ciągłą rozbudowę Arki!

Przejdź do gry