fbpx

Inspirujemy

do życia w obfitości

Wyobraź sobie…

…że jest noc, nad Tobą gwieździste niebo, a obok przy płonącym ognisku najbliżsi przyjaciele. Co w tym momencie czujesz?

To właśnie szczęście. Bóg pragnie w Twoim życiu uczynić rzeczy wielkie i wspaniałe, chce Ci dać życie w obfitości. Chcesz tego doświadczyć? Wyjdź z nami na pustynię, by móc usłyszeć Jego cichy szept w Twoim sercu. Pozwól się zanurzyć w źródle Bożej łaski, odkryć nieznane dotąd lądy i zasoby, jakimi obdarował Cię Stwórca. Pustynia jest miejscem, gdzie możesz odkryć siebie i zacząć nowe, lepsze życie.

Przejdź do idei

Słowo

Przejdź do bloga

Słowo na dziś

Przejdź do liturgii dnia

Obraz

Przejdź do galerii

Modlitwa

Poproś o modlitwę
23 godziny temu

Magdalena

Modlę się! (4)

Proszę o modlitwę za duszę śp. Piotra.

1 dzień temu

Piotr

Modlę się! (6)

Proszę o modlitwę w intencji Ani, Kasi, Zbyszka, Adriana.

2 dni temu

Kinga

Modlę się! (5)

Proszę o modlitwę, abym potrafiła cieszyć się z tego, co mam I abym potrafiła przebaczyć ludziom, którzy wykorzystali moją naiwność i chorobę.

2 dni temu

Paweł

Modlę się! (1)

Proszę o modlitwę w intencji łask zaliczenia studiów ratownictwa medycznego. To moje marzenie, chcę pomagać ludziom, niestety pandemii mi to utrudnia.

2 dni temu

Viola z dziećmi

Modlę się! (3)

Proszę o modlitwę za męża aby codziennie był trzeźwy, szanował mnie i dzieci, żeby się ustatkował, przestał mnie zdradzać. Proszę też o modlitwę za moje dzieci, o zdrowie, Dary Ducha Świętego, żeby Mateńka chroniła je od złego i błogosławiła im.