Jesteśmy otwarci na objęcie patronatem medialnym różnorakich wydarzeń, projektów, treści. W wypadku dużego zainteresowania zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane propozycje.

Zasady objęcia patronatem 

1. Każdą propozycję patronatu medialnego ze szczegółowymi informacjami prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

2. W ramach patronatu publikujemy przez określony czas informację w opisie posta Pustyni Serc na Facebooku. Nie publikujemy dzieła objętego patronatem bezpośrednio. Nie publikujemy wydarzeń, które są tylko wydarzeniem na Facebooku.

3. Nie publikujemy informacji na naszych kontach na innych portalach społecznościowych niż Facebook, ani na stronie i podstronach witryny pustyniaserc.org

4. W niektórych przypadkach przypadkach (ustalanych indywidualnie) organizujemy wydarzenie na Facebooku zachęcające do uczestnictwa oraz publikujemy na blogu post zachęcający do dzieła objętego patronatem, a także tworzymy konkursy dla promocji książki.

5. Każde pomyślne objęcie patronatem przez Pustynię Serc dzieła, zobowiązuje Zgłaszającego do umieszczenia logo Pustyni Serc na stronie internetowej oraz na wszelkich materiałach promujących wydarzenie. Logo jest dostępne w zakładce dla mediów.