Szturm modlitewny

Jeśli chcesz się pomodlić w czyjejś intencji, to gorąco do tego zachęcamy. Wystarczy przeczytać intencję, kliknąć modlę się! – aby proszący o modlitwę wiedział, że ktoś się modli oraz wypełnić swoje zobowiązanie.

Proszę o modlitwe za ten tydzień w pracy by było spokojnie i dobrze ze bym dała radę bo dopadła mnie grypa  za pana Adama ze by pogodził się z wolą  boża śmierci swojego synka i żony by wytrwał w ciężkim okresie o siły dla mnie bym sprawdziła się w nowej pracy

Bardzo proszę o modlitwę za mnie abym miał siłę podnieść się, gdyż upadłem i sam nie mam sił aby się podnieść. Pragnę powrócić do Boga.

Panie Boże, dziękuję Ci za każdy dzień mojego życia. Dziękuję, że codziennie pamiętasz, aby mnie obudzić. Dziękuję za moje kochane dzieci.

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i powrót męża do rodziny. Niech Pan Bóg zjednoczy mnie i mojego męża, niech na nowo odrodzi się nasza miłość.

Proszę o przemianę serca Karoliny i Norberta Panie odnów ich małżeństwo.

Proszę o modlitwe o pokój serca i spokojny tydzień mam ostatnio gorsze dni proszę by wszystko dobrze się potoczyło. Jezu ufam tobie

Bardzo proszę o modlitwę za mój związek i o to abym na nowo odzyskała siły i i radość z życia

Bardzo proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Adę, aby spełniło się by ktoś bardzo dla niej ważny wrócił do jej życia, by doznała pełni szczęścia.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową

Proszę w intencji ukończenia studiów przez Mateusza.Nie może przejść przez jeden trudny egzamin .Panie dopomóc

Proszę o modlitwę abym po roku poszedł do szczerej spowiedzi
Mam 13 lat. Bardzo chce się pozbyć grzechów

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej i stałej pracy.

Proszę o modlitwę w intencji prawdziwej, odwzajemnionej miłości mężczyzny, który zostanie w przyszłości moim mężem.

Proszę o modlitwę ,przezywam duchowe rozterki, upadam Boże daj siłę

Proszę o modlitwę  dobre dni w mojej nowej pracy bym się sprawdziła i o wszelkie łaski dla mojego męża za moja siostrę która jest początkowej ciąży ze by dzidziuś się dobrze i zdrowo rozwijał

Proszę o modlitwę w intencji matury i siły do nauki

proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i powrót męża do rodziny

Błagam bardzo gorąco o modlitwę za mnie, o łaskę wewnętrznego nawrócenia i abym znalazł spokój serca w Bogu…

Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy.

Proszę o modlitwę, aby Bóg wybaczył moją nieobecność w modlitwie i nie zwracała się do Niego już tylko wtedy gdy mi źle.. Wybacz Ojcze mój, żałuję tego i pragnę poprawy.. Bóg Zapłać

Uzdrowienia 5 letniej Ali z nowotworu

Proszę pomódlcie się za mnie, abym pokonała nerwy i w końcu po siedmiu latach przerwy zdała egzamin praktyczny na prawo jazdy. Proszę też o dobrego egzaminatora żeby nie wywoływał we mnie niepotrzebnego stresu. Bóg zapłać.

o zaufanie pełne Bogu i uwolnienie od leków i złych myśli.

Proszę o siłę  na ten 2 semestr i udanej sesji w czerwcu i żeby  udało nam się być  razem w jednym mieście

Proszę o przychylność egzaminatora – żeby umożliwił bratu dalsze studiowanie, bez konieczności powtarzania semestru.

Bardzo proszę w intencji 5 letniej Ali która walczy z nowotworem o jej całkowite uzdrowienie.

Proszę o modlitwe żebym w życiu na ziemi nie przekreśliła sobie życia z Jezusem w niebie.Jezu chce kiedyś byc tam i mieszkać z Tobą. Jezu ty tylko mną kieruj .

Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktora.

By syn Paweł został prawidłowo zdiagnozowany i leczony,
i by nie złamał życia swojej siostrze Zosi. Boże, daj mi kogoś, z kim mogłabym dzielić swoje radości i smutki, ulecz moją samotność. Zajmij się, Jezu, mną i moimi dziećmi.

Proszę o modlitwę za Daniela, o łaskę doświadczenia Bożej Miłości

Proszę o modlitwę za moje dziecko aby prawidłowo się rozwijało i aby ciąża przebiegała pomyślnie.

Proszę o modlitwę o zdrowie , prawidłowy rozwój i potrzebne łaski dla Mateusza.

Proszę o modlitwe za mojego tatę który jutro ma operacje na przepuklinę by wszystko poszło dobrze .proszę tez o modlitwe za mojego przyjaciela Piotra D za nasza relacje by ona się nie skoczyła tak porostu by wszystko się ułożyło pomyślnie ze by to się nie skoczyła ze by jednak ta nasza relacja trwała

Prosba o modlitwe za dwie operacje wnuka i Babci

Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

o zdrowie i uwolnienie od leków

Proszę módlcie się za to żebym była dobrym człowiekiem i nie wstydziła się swojej wiary.

Bardzo proszę pomódlcie się za mnie – o wyjście z depresji, czystość i zdrowie umysłu i abym spotkała na swojej drodze miłość.
Bóg zapłać wszystkim. Łączę się z Wami sercem w modlitwie.

proszę pomódlcie sie za mnie o wyzwolenie od alkoholizmu a także dręczącej mnie choroby

O łaskę rychlej szczerej rozmowy dla Jarka i Moniki, uleczenie zranień  i wzajemna szczera miłość oraz wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Proszę o modlitwę dla mojej siostry Joanny i brata Łukasza aby dobry Bóg pomógł odnaleźć im drogi życiowe i spokój ducha.

Paweł i Wiola

Modlę się! (10)

Prosimy o modlitwę za nas na naszej nowej drodze życia którą zaczniemy ślubem 12.05.2018
Życie nie jest proste ale Kochamy się i właśnie dlatego że nie jest łatwo chcemy sobie razem w tym życiu pomagać. Dziękujemy Ci Boże za dar jaki nam dałeś gdy pozwoliłeś nam się spotkać. Prosimy o dar dobrego małżeństwa.

Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie serca Piotra, aby Pan dał mu serce nowe i ducha nowego tchnął do jego wnętrza, aby odebrał mu serce kamienne, a dał mu serce z ciała.

Proszę o modlitwę za panią Wandę, której zdiagnozowano raka. Proszę, by Pan Bóg pomógł jej z tego wyjść.

O przemianę serc mojego,mojego męża i moich córek -nawrócenie Bóg zapłać

Proszę o modlitwę o zdrowie i prawidłowy rozwój dla Mateusza, który urodził się w 27 tygodniu ciąży.

Miesiąc temu wykryto u mnie tętniaka na mózgu. Jestem już po operacji. Proszę dobrego Pana Boga o dar zdrowia, jeśli to jest zgodne z jego wolą.

Proszę o modlitwę o łaskę pełnego uzdrowienia, dobrej pracy, światła Ducha św na moje problemy i żebym Pan dał mi siły.

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Madzi o uzdrowienie duchowe i rozeznanie dróg życiowych,proszę bardzo proszę .Wierzę w modlitwę wstawienniczą. Pomóżmy Madzi modląc się za nią.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Intencja wysłana, gdy zostanie przez nas zaakceptowana pojawi się w rubryce obok – Pomódl się! i będzie dostępna publicznie dla każdego, kto wejdzie na tę stronę. Jeśli ktoś przeczyta Twoją intencję i będzie chciał się wraz z Tobą pomodlić, zapewni Cię o tym, klikając przycisk modlę się! – dostępny przy treści intencji.Top